פתרונות לתחום הרפואי

TeraRecon

חברת TeraRecon הינה יצרן פתרונות מתקדמים לצפייה בתמונות דימות (Medical Images) ומדורגת כאיכותית ביותר בתחום עיבוד והדמיית תמונות רפואיות בתלת מימד. החברה מתאפינת בחדשנות טכנולוגית ומובילה עולמית בשיטות עיבודי תמונה ומגוון רחב של מודולים פונקציונליים מתקדמים, המשמשים כלי חשוב לעבודת הצוות הרפואי בהבנה של הצרכים הקליניים והנוירוכירורגים, הערכה של פעילויות חיוניות והיערכות לפני ביצוע פרוצדורה רפואית כלשהי.

ועוד...


תוכנת  MRAY

תוכנת MRAY מיועדת להצגת תמונות DICOM על גבי טאבלטים וסמארטפונים (מבוססי IOS, Android, Windows-10). תיאור המערכת: המערכת הינה תוכנת שרת אשר מותקנת במערך המחשוב של בית החולים או באזור ה- DMZ.

ועוד ...

מערכת צריבה  PERENNITY

תוכנת PERENNITY – תוכנה רפואית המקבלת סדרת תמונות בפורמט DICOM שומרת אותם ומכינה אותם לצריבה. לתמונות מצורפות דוחות של הרופא וקובץ של Viewer. התוכנה מציעה פיתרון לתחום הרפואי להעלאת בדיקות רפואיות ממערכת PACS או MODALITY על גבי תקליטור CD או DVD. ה-Viewer  הינה תוכנת צפייה המצורפת לתקליטור,  מאפשרת לפתוח את התמונות בפורמט DICOM על מחשב רגיל.

ועוד...

טאבלט רפואי MED-TAB

ה- MED TAB, הוא הטאבלט הראשון בעולם אשר מכוייל DICOM ועומד בתקנים למסך דיאגנוסטי תקני בכל העולם. הטאבלט מאפשר לרופא רנטגנולוג לצפות בתמונות DICOM, לבצע דיאגנוסטיקה ולרשום הערות. הטאבלט מתחבר לרשת הבי"ח ומאפשר שליחת/קבלת קבצים.

ועוד ...

מאגר תמונות ACCESSBOX

 

ACCESSBOXPERENNITY

פתרון לאיחסון ארכיבאות ושיתוף תמונות DICOM.

כיצד עובד ה- AccessBox ?

כל שנדרש הוא לשלוח את כל נתוני הבדיקות מכל Modality  ישירות לקופסת ה – AccessBox.

הנתונים יהפכו להיות זמינים מיידית לכל עמדת עבודה ברשת למטרת אבחון ופענוח.

מאות אלפי תמונות יכולות להיות מאוחסנות ב-  AccessBox   ניתנות להעתקה לכונן חיצוני, לאתר מרוחק או לעמדות מחשב אישיות.

 

ועוד ...