אודות החברה


מגנטיקס נוסדה בשנת 1987 על ידי מייק שטרן, אשר באותה תקופה עבד כאיש מכירות מדיה מגנטית בחברת ענק אמריקאית בשם "קונטרול דטה". קונטרול דטה ויתרה על קו המוצרים ואפשרה למייק לעזוב לדרך עצמאית ולמכור את אותם המוצרים – סלילים מגנטיים, כוננים קשיחים ניתקים ודיסקטים. מכאן השם  - "מגנטיקס"

בשנת 1992 עברה חברת מגנטיקס לעסוק בתחום היחודי של שכפול תעשייתי של דיסקטים להפצת מידע ותוכנה. באותה תקופה הפצת חבילות תוכנה בוצעה על ידי שכפול סדרת דיסקטים, סימונם לפי רצף ושליחתם פיזית ללקוח הקצה להתקנה.

בשנת 1998, עם התקדמות הטכנולוגיה, ומטבע הדברים, עברה החברה לתחום שכפול ה CD ומשם ל DVD. עיקר הלקוחות היה חברות היי-טק אשר חיפשו שכפול והפצה של התוכנות שפיתחו, כולל הדפסת מידע לגבי המוצר על גבי הדיסק ואריזתו בהתאם לדרישה.

בשיאה של תקופת הדיסקים, מגנטיקס שכפלה 50,000 דיסקים בכל חודש עבור תעשיית התוכנה הישראלית. בניגוד לתעשיית המוזיקה, תעשיית התוכנה לרוב העדיפה הפקת כמויות קטנות יותר על מנת למזער הפסדים ופסילות במידה ובאופן בלתי נמנע נתגלה באג יום לאחר שחרור רווזיה עדכנית והפקת סט של דיסקים הסתיימה בהצלחה.

מנקודה זו נדרשה קפיצה קלה למעבר לשכפול והדפסה של מוצרי פלאש (disk on key  ) שכן התהליך הינו כמעט זהה – הדפסה, שכפול, בדיקה.

בניגוד לשוק הדיסקים האופטיים, אשר שימשו רק להפצת תוכנה ולכן איבדו את שימושם לאחר התקנת התוכנה, עבור כונני הUSB היתה דרישה למטרות קידום מכירות ופרסום. מגנטיקס ניצלה את ההזדמנות החדשה לשווק מוצרי פרסום וקד"מ אחרים עבור אותם לקוחות אשר רכשו CD/DVD וכונני USB, וכבר היו מרוצים מהסטנדרטים הגבוהים שלנו בתחום השירות והאיכות.

בשנת 2013 החברה מצאה את עצמה חוזרת לתחום אשר בחנה וזנחה 6-7 שנים קודם לכן – שוק המערכות להפקת דיסקים רפואיים לפציינטים לאחר סריקות רדיולוגיה כגון MRI, CT, CR, אולטרה-סאונד ועוד. בשנת 2016 אושרה חברת מגנטיקס כספקית הבלעדית של מערכות אלו עבור קופות החולים הגדולות ביותר בישראל.

תהליך זה הוביל את מגנטיקס להתמקד במספר מוצרים טכנולוגים ושירותים עיקריים:

  • הפצת תוכנות קריטיות על כונני USB
  • שיווק וייצור של דיסקים אופטיים ומוצרי USB
  • שיווק מכונות לשכפול ומיתוג מוצרים ומתן שירותי הדפסה
  • תוכנות וחומרה לצפייה, אחסנה והעברה של סריקות DICOM (רדיולוגיה)
  • תוכנות רפואיות המציעות פתרונות מתקדמים המתבססים על בינה מלכותית , AI וכו'
  • מחזור ציוד מידע אלקטרוני משומש, כולל מגנוט (Degauss) כוננים קשיחים לקלטות מגנטיות לפי תקן NSA (National Security Agency)
  • יצירת ספריות קלטות וירטואליות של קלטות גיבוי היסטוריות, המאפשרת גישה חלקה של מרכז המידע אל הקלטות הוירטואליות על מנת לפנות משאבי IT ובמקביל מחיקה ומחזור של הקלטות הפיזיות

 בחנות ה-online של מגנטיקס ניתן לרכוש שירותים ומוצרי מדף לשכפול ומיתוג מוצרים : shop.magnetics.co.il  

לאורך השנים, מגנטיקס התגאתה בנחישות לשרת את קהל לקוחותיה בשירות מיידי, איכותי וממוקצע. כל התהליכים בחברה בתחום השיווק והייצור מבוקרים ומתועדים בקפידה.

מגנטיקס מאושרת בתקן ISO 9001:2015 משנת 2000 וההסמכה מחודשת בכל שנה.

כמו-כן, עומדת בתקן אבטחת מידע ISO 27799:2016.

חברת מגנטיקס מקפידה על נהלי הבטחת איכות לאורך כל תהליכי הייצור, מתמחה בתפירת פתרונות על פי צרכיו הייחודיים של הלקוח ומתחייבת לשירות מהיר, איכותי ואמין.

 

מערך ניהול האיכות בנוי על פי דרישת התקן הבינלאומי למערכות איכות מדיניות החברה

  חברת מגנטיקס בע"מ עוסקת בשיווק של מדייה אופטית ובמוצרים מבוססי טכנולוגיית USB.

הנהלת החברה רואה באיכות מוצריה יעד אסטרטגי, בעל חשיבות עליונה, המיועד להבטיח את מילוי צרכי הלקוחות, ובכך להשיג את שביעות רצונם המלאה של לקוחותיה.

מערכת האיכות במגנטיקס מופעלת ומיושמת בשילוב כל עובדי החברה, תוך חתירה מתמדת לשיפור מתמיד של תהליכי הייצור והניהול המרכזיים בחברה, שיפור הציוד והטכנולוגיה ושיפור איכות המוצרים.

מערך ניהול האיכות בנוי על פי דרישת התקן הבינלאומי למערכות איכות ISO 9001:2015

.

הנהלת החברה מנחה את כל עובדיה להיצמד למדיניות האיכות, ולקיים את מערכת האיכות כפי שמוגדרת בנהליה, הוראותיה ושאר מסמכיה.

חברת מגנטיקס חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה שרות ברמה הגבוהה ביותר, יחס חם, אישי ואדיב. מתן מענה הולם לדרישת הלקוח, התאמה לצרכיו האישיים, עמידה בזמני אספקה ולקיחת אחריות מלאה על איכות ותקינות המוצרים והשירותים.  

לקוחות החברה:

verint-page-001_1
document-page-001-4_1
nice-page-001_1
meprolight-page-001_1
cellebrite-page-001_1
document-page-001-8_1
document-page-001-7_1
document-page-001-6_1
mellanox-page-001_1
biosense-page-001_1
motorola